środa, 14 listopada 2012

Moja nieobecność

Przez pewien czas nic się na blogu nie działo, nie umieszczałam żadnych wpisów, a to zasługa tej kochanej maleńkiej stópki widocznej na zdjęciu, która zajęła cały mój wolny czas. Nie są to jednak powody do narzekania, wręcz przeciwnie :))) Właściciel tej stópki ma na imię Janek :)

Powoli zaczynamy zagospodarowywać swój czas również w inny sposób, więc lada dzień zacznę znowu coś umieszczać. 
W najbliższym czasie będzie trochę mniej biżuterii, a to za sprawą postanowienia, które daliśmy sobie z mężem kilka lat temu. Przez ostatnie 3 lata w naszym domu była mała sztuczna choinka. Nie mieliśmy motywacji do większej, bo na święta wyjeżdżaliśmy do rodziców więc mieliśmy wymówkę, że i tak będziemy poza domem. Obiecaliśmy sobie, że jak kiedyś będziemy mieli dziecko to kupimy dużą choinkę i powiesimy na niej bombki wykonane techniką decoupage. I właśnie teraz przyszło to kiedyś :), dlatego najbliższe możliwe wpisy poświecę bombkom. Mam jednak nadzieje, że w ferworze różnych obowiązków znajdę także czas by wykonać coś z biżuterii. 
Dziękuję  i pozdrawiam wszystkich którzy zaglądają na mojego bloga :) Dobrego dnia

1 komentarz:

  1. Gratulacje z pojawienia się małego Szczęścia. I wytrwałości w tworzeniu jedynej, cudownej choinki. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny.

    OdpowiedzUsuń